2021 YILI İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI ONLİNE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

HABERLER

2021 YILI İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI ONLİNE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Görüntülenme: 367 Eklenme Tarihi: 28-01-2021

2021 YILI İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI ONLİNE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Çevrimiçi gerçekleştirilen 2021 Yılı İl Koordinasyon Kurulu Toplantısına Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık Katıldı.
Kamu kuruluşlarının yatırımlarının izlenmesi, çalışmalarının koordine edilmesi, il düzeyindeki yatırımların daha etkin bir şekilde yürütülmesini sağlamak amacıyla düzenlenen Koordinasyon Kurulu Toplantısı Bartın Valisi Sinan Güner başkanlığında gerçekleştirildi.
Toplantıya Milletvekilleri TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Av. Yılmaz Tunç ve Av. Aysu Bankoğlu, Belediye Başkan Cemal Akın, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Orhan Uzun, Vali Yardımcısı Adem Topaca, Amasra Kaymakamı Gökhan Gürbüzerol, Kurucaşile Kaymakamı Muhammet Güzel, Ulus Kaymakamı Mehmet Sadık Kılıç,  İl Jandarma Komutanı J. Alb. Fahri Semiz, İl Emniyet Müdürü Çetin Bozkuş, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Metin Çetin, Bartın TSO Başkanı Halil Balık, Yatırımcı Kuruluşların Bölge Müdürleri, İl Müdürleri,  İl Genel Meclisi Üyeleri katıldı.
Yatırımların ve sosyo-ekonomik gelişmelerin izlenmesi, koordinasyonu, yerel ve bölgesel kalkınma bakımından değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda; Bartın Valisi Sinan Güner, ilimizde gerçekleştirilen yatırımlar hakkında değerlendirmede bulundu.
Toplantıyı değerlendiren Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, ''2020 yılını geride bıraktık, Sayın Valimiz, Sayın Vekillerimiz ve ilgili kurumların yetkilileri ile birlikte gerçekleştirilen ve halen devam eden bir çok projeyi ilimize kazandırdık. Bu projeler hem ilimiz ekonomisine hem de turizmine değer katmış bölgede önemli bir yer edinmemize neden olmuştur. İnşallah 2021 pandeminin son bulduğu yatırımlarla, projelerle ve üretimle geçen başarılı bir yıl olur''dedi.
Toplantının devamında 2020 yılında başlanan ve devam eden projeler ile 2021 yılında planlanan yatırımların sunumları, sorumlu kurum ve kuruluşlardan bilgi alındı.
 

Yorum Yap

Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...