BARTIN TSO, BARTIN 112 AMBULANS SERVİSİNE SOĞUK SİSLEME VE DEZENFEKSİYON CİHAZI HEDİYE ETTİ

HABERLER

BARTIN TSO, BARTIN 112 AMBULANS SERVİSİNE SOĞUK SİSLEME VE DEZENFEKSİYON CİHAZI HEDİYE ETTİ

Görüntülenme: 1568 Eklenme Tarihi: 03-04-2020

Bartın TSO Corona virüsüyle mücadele kapsamında canla başla çalışan 112 ambulans servisi çalışanlarına destek kapsamında soğuk sisleme ve dezenfeksiyon cihazı hediye etti.

Bartın TSO genel sekreteri Ahmet İncekara yaptığı açıklamada;
“Ülkemizin tamamında olduğu gibi Bartın İl Sağlık Müdürlüğü'nde de Covit-19 salgını ile çok kapsamlı bir mücadele vermekte.
Bartın il Ambulans Servisi ilimizde etkin ve kaliteli acil sağlık hizmetlerinin ihtiyaç duyulan her noktaya en kısa sürede ve aynı standartlarda ulaşmasını sağlamak hizmet alan ve hizmet sunanların memnuniyet düzeylerini üst seviyede tutmak için özverili sağlık çalışanları ile halkımıza hizmet vermeye devam ediyor.
 
Bartın İl Ambulans Servisi enfeksiyon risklerine karşı hem çalışan hem de hasta güvenliğini sağlamak adına bulaşıcı hastalık şüphesi olan her hastadan sonra sürekli dezenfekte etmektedir. Bizlerde Bartın Ticaret ve Sanayi Odası olarak Ülke genelinde salgına karşı yapılan bu topyekün mücadelede ilimiz 112 Ambulans servisine katkı sağlamak adına ambulanslarda kullanılmak üzere soğuk sisleme ve dezenfeksiyon cihazı hediye ettik” dedi.
 
112 Ambulans Başhekimi Muammer Beslen ise Bartın Ticaret ve Sanayi Odası yönetimine desteklerinden dolayı teşekkür etti.
 

Yorum Yap

Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...