Bartın TSO Başkanı Halil Balık'ın Yeni Yıl Mesajı.

HABERLER

Bartın TSO Başkanı Halil Balık'ın Yeni Yıl Mesajı.

Görüntülenme: 427 Eklenme Tarihi: 31-12-2020

Bartın TSO Başkanı Halil Balık'ın Yeni Yıl Mesajı.

Yeni yılın herkese iş imkanı ve ekmek kapısı açmasını temenni eden TSO Başkanı Halil Balık, üzüntüleriyle, sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakmanın hüznünü yaşarken, yeni bir yıla girmenin de mutluluğu içerisindeyiz. Diliyorum ki 2021 yılı bu topraklar üzerinde yaşayan herkese daha fazla sevgi, anlayış ve huzur getirsin. Çünkü yaşamın asıl temel nedeni sevgi ve inançtır. İnsanlığın ayakta kalmasını sağlayan yegane güç de budur.
Bu anlamda ilimizin, sosyal ve ekonomik gelişimini hızlandırmak için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da önümüzdeki yıllarda çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Bartın'ın bölgesinde rekabet edebilen ve üretken bir il olmasını sağlamak için bütün gayretimizi göstereceğiz. 2020 yılı pandemiyle geçirdiğimiz bir yıl oldu. Bunun olumsuz etkisini tüm dünyada olduğu gibi bizler de hem ülkemizde hem de işlerimizde yaşadık. Ümit ediyorum ki 2021 yılı pamdeminin son bulacağı başarıyla, üretimle ve coşkuyla anılacağı bir olur.
Bu duygu ve düşüncelerle, şahsım ve odamız adına değerli üyelerimizin ve Bartın halkımızın yeni yılını en içten duygularımla kutluyor, 2021 yılının dünyaya, ülkemize, ilimize bolluk, bereket, barış ve sağlık getirmesini diliyorum.
 

Yorum Yap

Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...