BARTIN TSO YÖNETİMİ EMNİYET MÜDÜRÜ VURALI POLİS HAFTASI NEDENİYLE ZİYARET ETTİ.

HABERLER

BARTIN TSO YÖNETİMİ EMNİYET MÜDÜRÜ VURALI POLİS HAFTASI NEDENİYLE ZİYARET ETTİ.

Görüntülenme: 1987 Eklenme Tarihi: 12-04-2019

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık ile Yönetim Kurulu Üyeleri Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 174. yıldönümü

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık ile Yönetim Kurulu Üyeleri Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 174. yıldönümü ve Polis Haftası nedeniyle Bartın İl Emniyet Müdürü Ogün Vural’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete Meclis Başkanı Adem Akpürçek,  Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Fatih Mehmet Kanbur ve H. Sami Karakaş, Yönetim Kurulu Üyeleri M. İlker Yıldırım, S. Cem Yıldız, Bartın TSO Eski Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Çakır ve Genel Sekreter Ahmet İncekara katıldılar. 
 
Emniyet Müdürü Ogün Vural’ın Polis Haftasını kutlayan Bartın TSO Başkanı Halil Balık “Ülkemizde ve İlimizde tüm özverili çalışmaları ile halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak için gecesini gündüzüne katan, canlarını bu uğurda feda etmekten kaçınmayan saygıdeğer polislerimizin  sizin nezdiniz de polis haftasını kutlarım.”dedi. İl Emniyet Müdürü Ogün Vural ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
 

Yorum Yap

Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...