BARTIN TSO YÖREX FUARINDA.

HABERLER

BARTIN TSO YÖREX FUARINDA.

Görüntülenme: 1801 Eklenme Tarihi: 24-10-2019

BARTIN TSO YÖREX FUARINDA.

Antalya Ticaret Borsası tarafından düzenlenen ve Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) tarafından desteklenen Yöresel Ürünler Fuarı’nın (YÖREX) 10'uncusu Antalya'da başladı. 
Fuarın açılışına Bartın TSO heyeti olarak Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık, Meclis Başkanı Adem Akpürçek, Meclis Üyeleri Özcan Yaz, Hüseyin Çalıkoğlu ve Faruk Arabacıoğlu katıldı.‘Sizin Oraların Nesi Meşhur’ sloganıyla düzenlenen YÖREX Fuarı’nın açılışına Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır, Türk Patent ve Marka Kurumu Başkanı Prof. Dr. Habip Asan, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (ATSO) Davut Çetin, Oda ve Borsa Başkanları ile çok sayıda davetli katıldı.  
27 Ekim 2019 Pazar gününe kadar devam edecek fuar neredeyse tüm illerden gelen ürünlerin tanıtılması için son derece önemli fuar organizasyonlarından biri olmakla beraber, Odalar aracılığı ile yöresel ürünlerin tanıtımına katkı sağlanması amaçlanmış tek fuar olma özelliği taşımaktadır.
 

Yorum Yap

Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...