BARTIN TSO’DAN ESNAFLARA TÜRK BAYRAĞI

HABERLER

BARTIN TSO’DAN ESNAFLARA TÜRK BAYRAĞI

Görüntülenme: 714 Eklenme Tarihi: 30-10-2020

BARTIN TSO’DAN ESNAFLARA TÜRK BAYRAĞI

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 97’nci yıl dönümü dolayısıyla esnaflara Türk Bayrağı dağıttı. Başkan Balık ve oda yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilen etkinlikte bin 250 adet Türk Bayrağı esnaflarla buluşturuldu.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 97’nci yıl dönümünde Bartın cadde ve sokaklarının al bayraklarla donatılmasını amaçlayan Bartın Ticaret ve Sanayi Odası bin 250 adet Türk Bayrağını esnaflara dağıttı.
Bayrak dağıtım etkinliği TSO Başkanı Halil Balık, TSO Yönetim Kurulu Üyesi Sami Cem Yıldız ve TSO Genel Sekreteri Ahmet İncekara tarafından gerçekleştirildi. Başkan Balık bayrak dağıtımı sırasında esnafların Mevlid Kandillerini ve Cumhuriyet Bayramlarını kutladı.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramının Pandemi koşullarında istenilen şekilde kutlanamadığını ancak kısıtlı da olsa bayramı coşku içinde kutlamak istediklerini kaydeden Başkan Balık, “Pandemi dolayısıyla bayramlarımızı kısıtlı olarak kutlamak zorundayız. Bu yüzden caddelerimizin Türk Bayrakları ile donatılması için böyle bir şey düşündük.’’ Dedi.
Bin 250 adet bayrak dağıttık
Cumhuriyetin kuruluşunun 97’nci yıl dönümü nedeniyle Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyesi olsun olmasın tüm esnaflara Türk bayrağı dağıtıldığının da altını çizen Balık “Bugün tüm esnafımıza toplamda bin 250 adet bayrak dağıtımı gerçekleştirdik.’’ Şeklinde konuştu.

Yorum Yap

Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...