Chp Bartın Milletvekili Av.Aysu BANKOĞLU'n dan TSO'ya Ziyaret.

HABERLER

Chp Bartın Milletvekili Av.Aysu BANKOĞLU'n dan TSO'ya Ziyaret.

Görüntülenme: 2781 Eklenme Tarihi: 16-10-2018

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, Meclis Başkanı Adem AKPÜRÇEK, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Fatih Mehmet KANBUR, Başkan Yrd. Halil Sami KARAKAŞ ve Yönetim Kurulu Üyesi Salim Cem YILDIZ hazır bulundu.

Chp Bartın Milletvekili Av.Aysu BANKOĞLU ve beraberindeki İl Başkanı İlknur ERKAN, İl Başkan Yrd. Sabri AKTAŞ, Merkez İlçe Başkan Yrd. Şükrü KAVAL, Kadın Kolları Başkanı Fatma ÖZCAN ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Hüdaverdi DUYGUN Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim'ine ziyarette bulundu.
 
Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, Meclis Başkanı Adem AKPÜRÇEK, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Fatih Mehmet KANBUR, Başkan Yrd. Halil Sami KARAKAŞ ve Yönetim Kurulu Üyesi Salim Cem YILDIZ hazır bulundu. Ülke ve İl Ekonomisi hakkında görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Milletvekili Av.Aysu BANKOĞLU, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde sizleri temsil etmek için bulunuyoruz, her türlü taleplerinizi ve önerilerinizi iletmek bizlerin görevidir. Bir Milletvekili olarak sizlerin her zaman yanınızdayım''dedi.
 
TSO Meclis Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları, ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, Milletvekili Av.Aysu BANKOĞLU ve beraberindeki heyete teşekkür ettiler.

Yorum Yap

Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...