KARABÜK KGK BAŞKANI NURAY ALPBOĞA'DAN ZİYARET.

HABERLER

KARABÜK KGK BAŞKANI NURAY ALPBOĞA'DAN ZİYARET.

Görüntülenme: 1643 Eklenme Tarihi: 11-02-2020

KARABÜK KGK BAŞKANI NURAY ALPBOĞA'DAN ZİYARET.

Karabük Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ve aynı zamanda TOBB Batı Karadeniz Bölgesi Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nuray Alpboğa, TSO Başkanı Halil Balık'a ziyarette bulundu.
TSO Başkanı Halil Balık'ın makamında gerçekleşen ziyarette, Karabük Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nuray Alpboğa'yı Bartın Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Gülsüm Karakaş Al, Başkan Yardımcısı Süheyla Balık, Kurul Üyeleri Mine Fırıncıoğlu, Türkan Aydın, Aynur Göktepe Kaya, Ümran Bayraktar, Alev Tozoğlu ve Semra Akyol karşıladı.
Ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren TSO Başkanı Halil Balık Nuray Alpboğa'ya teşekkür etti.  Kadınların her platformda bulunması gerektiğini belirten Başkan Halil Balık, girişimci kadınlarımızın aktif ve dinamik olması illerimizin sosyo-ekonomik ve kültürel gelişimine katkı sağlamasının yanı sıra bölgemizin gelişmesine ve ülkemizin kalkınmasına da katkı sağlamaktadır.Bu sebeple hayatımızın her alanında kadınlarımıza fırsat vermeliyiz.İnanıyoruz ki kadına fırsat verildiği takdirde yapamayacağı hiçbir şey yok''şeklinde konuştu.
Ziyaret karşılıklı hediyelerin takdim edilmesinin ardından son buldu.
 

Yorum Yap

Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...