MESLEK KOMİTELERİ AYLIK OLAĞAN TOPLANTILARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

HABERLER

MESLEK KOMİTELERİ AYLIK OLAĞAN TOPLANTILARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Görüntülenme: 1630 Eklenme Tarihi: 30-09-2019

MESLEK KOMİTELERİ AYLIK OLAĞAN TOPLANTILARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Bartın TSO Başkanı Halil Balık başkanlığında 11 Meslek grubunun komite toplantısı meslek komitesi başkanları ve üyelerinin katılımı ile gerçekleşti. 

Toplantıya TSO Başkanı Halil Balık, Meclis Başkanı Adem Akpürçek, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatih Mehmet Kanbur, Yönetim Kurulu Üyeleri G.Gülin Aldatmaz, S.Cem Yıldız, Meclis Üyeleri, 11 Meslek Komitesi Başkanı ve Üyeleri ile Oda Genel Sekreteri Ahmet İncekara katıldı.

Komite Üyelerinin katılımıyla gerçekleşen toplantının açılış konuşmasını yapan Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, toplantıya katılanlara teşekkür ederek aylık katıldığı  kamu kurum ve kuruluşlarında gerçekleşen toplantı ve organizasyonlarla ilgili meslek komite üyelerini bilgilendirdi. 

Komitelerimiz bizim elimiz kolumuz diyen TSO Başkanı Halil Balık, 7 kişilik Yönetim Kurulumuzun tüm sektörlere hakim olması çok zor, bu nedenle meslek komite üyelerimizin aktif olmaları ve sektörlerindeki yaşadıkları sorunları tespit edip aylık düzenlediğimiz toplantılarda bizlere ulaştırmaları çok önemli. Bizde Yönetim Kurulu olarak katıldığımız toplantılarda gerekli mercilere bu sorunları ileterek çözüm bulmaya çalışır ve takipçisi oluruz. Toplantılarımızda konuşulan konular ve alınan kararlar Yönetim kurulumuzca titizlikle değerlendiriyor ve çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Sektörlerin yaşadığı sorun ve çözüm önerileri dışında, meslek grubunuzun ziyaret etmek istediği fuarlar ve alması gereken eğitimlerle ilgilide taleplerinizi bekliyoruz''dedi. 

Toplantı, sektöre ait durum değerlendirmesinin ardından son buldu.
 

Yorum Yap

Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...