MESLEK KOMİTESİ AYLIK OLAĞAN TOPLANTISI YAPILDI.

HABERLER

MESLEK KOMİTESİ AYLIK OLAĞAN TOPLANTISI YAPILDI.

Görüntülenme: 1635 Eklenme Tarihi: 29-11-2019

MESLEK KOMİTESİ AYLIK OLAĞAN TOPLANTISI YAPILDI.

Bartın TSO bünyesinde faaliyet gösteren meslek komitelerinin, sorun ve önerilerini dile getirdikleri “ Meslek Komiteleri Toplantısı”, TSO Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık başkanlığında gerçekleşti.
Açılış konuşmasında meslek komitesi üyelerinin büyük çoğunluğunun toplantıya iştirak etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Halil Balık, komite üyelerine teşekkür etti.
TSO Başkanı Halil Balık, aylık olarak gerçekleştirdiğimiz Meslek Komite toplantılarımızın asıl amacı Sektörel sorunların tespiti, komite üyelerimiz ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunmak ve çözülmesini talep ettikleri sorunlarla ilgili çalışmalar yapmaktır. Komite toplantılarında Yönetim Kurulumuz ile gerçekleştirdiğimiz çalışmalar hakkında aylık olarak sizleri bilgilendiriyoruz. Bizler odayı temsil eden yöneticiler olarak değerli meslek komitelerimiz ile işbirliği ve fikir birliği içerisinde hareket ediyoruz. Birlik ve beraberlik ruhuyla kent ekonomisinin etkin biçimde geliştirilmesi, istihdamın ve ihracatın artırılması, Bartın Ticaret ve Sanayi  Odası üyelerine ve ilimize daha kaliteli hizmet vermeyi hedefliyoruz. Bu tek başımıza yapacağımız bir şey değil, bu hedeflerimize odamız işleyişine son derece önemli katkılarda bulunan meslek komitelerimiz ve istişare içerisinde olduğumuz kurumlarımız ile mümkün.
Bu toplantılar sizin sektörünüzün sesi, meslektaşlarınızın ortak akılla sorunlarının çözüme ulaşacağı yerdir. Komitelerimizin mesleki ya da şehrimizin sosyo ekonomik sorunlarına karşı olan duyarlılığı, etkin ve örnek çalışmaları bizleri mutlu etmektedir.
Şehrimize değer katmak için, meslek komitelerimizin yanında olmaya ve birlikte hareket etmeye devam ediyoruz.” dedi.

Açılış konuşmasının ardından Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık, Yönetim Kurulu'nun katıldığı toplantılar, gerçekleştirdikleri faaliyetler ve çalışmaları hakkında Meslek Komite Üyelerini bilgilendirdi.
Meslek komitesi üyelerinin görüş ve önerilerini dile getirmesinin ardından sektörlere ait durum değerlendirmesi yapılarak toplantı son buldu.
 

Yorum Yap

Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...