SODES PROJE HAZIRLIK TOPLANTISI YAPILDI.

HABERLER

SODES PROJE HAZIRLIK TOPLANTISI YAPILDI.

Görüntülenme: 2596 Eklenme Tarihi: 03-10-2019

SODES PROJE HAZIRLIK TOPLANTISI YAPILDI.

Sosyal Destek Projesi kapsamında saya sektörüyle ilgili başlatılacak projenin değerlendirme toplantısı Akasya Ayakkabı Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi'nde yapıldı.


Bartın TSO Meclis Üyesi Akasya Ayakkabı San.ve Dış.Tic.Lt.Şti. sahibi Ali Haydar Subaşı'nın ev sahipliğinde gerçekleşen proje değerlendirme toplantısına, TSO Başkanı Halil Balık, Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Birol Cangi, BAKKA Bartın Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü O.Bahadır Kalecik, 1.Meslek Komite Başkanı Mücahit Mekeç, Valilik Proje Ekibi personeli  Mühendis Aytekin Yıldırım, Oda Genel  Sekreteri Ahmet İncekara ile saya sektöründe faaliyet gösteren üyelerimiz katıldı.


Toplantıyı değerlendiren TSO Başkanı Halil Balık, Sosyal Destek Projesi kapsamında hazırlığı yapılan sayacılık sektöründeki projenin gerçekleşmesi durumunda bölgedeki göç, yoksulluk ve işsizlik gibi önemli bir çok sorununda azalacağını belirtti. Başkan Halil Balık, Kalkınma Bakanlığı tarafından finansmanı, Bartın Valilimiz tarafından koordinatörlüğü sağlanan Sosyal Destek Projeleri hem kadınlarımızı hem gençlerimizi hem de toplumumuzda yaşayan dezavantajlı kesimleri sosyal ve ekonomik hayata aktif şekilde katılmalarını sağlayacak. Bu nedenle üzerimize düşen rolü çok önemsiyoruz''dedi.


Toplantı proje ekibi tarafından proje detayları ve başvuru sürecinin görüşülmesinin ardından son buldu. 
 

Yorum Yap

Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...