TSO Başkanı Halil Balık Oyuncak Kütüphanesi açılışına katıldı.

HABERLER

TSO Başkanı Halil Balık Oyuncak Kütüphanesi açılışına katıldı.

Görüntülenme: 2033 Eklenme Tarihi: 29-05-2019

TSO Başkanı Halil Balık Oyuncak Kütüphanesi açılışına katıldı.

TSO Başkanı Halil Balık, Bartın Valiliği bünyesinde hayata geçirilen Oyuncak Kütüphanesi açılışına katıldı. 

Vali Sinan GÜNER’in eşi Uzm.Dr. Beyhan GÜNER’in girişimleriyle Bartın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfınca hazırlanan, Oyuncak Kütüphanesi Valilik binasında hazırlıkların tamamlanmasıyla “28 Mayıs Dünya Oyun Oynama Günü’nde'' açılışı yapıldı.
 
Açılışa Vali Sinan GÜNER ve eşi Uzm. Dr.Beyhan GÜNER, Bartın Belediye Başkanı Cemal AKIN, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan DURSUN, İl Özel İdaresi  Genel Sekreteri İbrahim KAYIŞ, Bartın TSO Başkanı Halil BALIK, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür V. Mahmut ŞAHİN, Bartın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü  Feridun GÜLER, Bartın Halk Eğitim ve ASO Müdürü M. Asım ÖZDEMİR, Bartın TSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Gülsüm KARAKAŞ ve Üyeleri, Bartın Üniversitesi Çocuk Gelişimi Programı Öğr. Görevlisi Meryem Esra ÖZTABAK, Eğitim Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Yasemin BÜYÜKŞAHİN, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Serap SAPMAZ,  Vakıf Personeli, Proje Uygulama Eğitim Merkezinden eğitim alan çocuklar  ve aileleri katıldı. 

Vali GÜNER Oyuncak Kütüphanesi Projesinin hazırlık aşamasında destek ve katkı sağlayan, Uzm.Dr. Beyhan GÜNER öncülüğünde, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan DURSUN, Ticaret  ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Gülsüm KARAKAŞ ve Üyelerine,  Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzm. Dr. Serap SAPMAZ’a, Bartın Üniversitesi Çocuk Gelişimi Programı Öğretim Görevlisi Meryem Esra ÖZTABAK ve öğrencilerine, Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü Öğretim Görevlisi Özkan AVCI ve öğrencilerine, Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Yasemin BÜYÜKŞAHİN  ve öğrencilerine, Albayrak Yapı Markete, Bartın Devlet Hastanesi çalışanlarına, değerli bağışçılarımıza, Kamu Kurumu personelleri, Bartın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı  Müdürü Feridun GÜLER ve vakıf personeli Şeyda  USTA ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı çalışanlarına teşekkür etti. 
Oyuncak Kütüphanesi’nin açılış kurdelesi davetliler tarafından kesildi.
Proje Uygulama Eğitim Merkezinde eğitim almakta olan 4-6 yaş okul öncesi öğrencilerinin yapmış olduğu müzikli gösteri beğeniyle izlendi.

Yorum Yap

Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...