TSO Başkanı Halil Balık'ın 18 Mart Şehitler Günü Anma mesajı.

TSO Başkanı Halil Balık'ın 18 Mart Şehitler Günü Anma mesajı.

Görüntülenme: 1780 Eklenme Tarihi: 18-03-2019

Vatanı için gövdesini siper etmekten asla çekinmeyen Türk milleti, Çanakkale Zaferi'yle bağımsızlığına olan tutkusunu tüm dünyaya bir kez daha göstermiştir.

Vatanı için gövdesini siper etmekten asla çekinmeyen Türk milleti, Çanakkale Zaferi'yle bağımsızlığına olan tutkusunu tüm dünyaya bir kez daha göstermiştir. Türkiye Cumhuriyeti'nin tam bağımsızlığını korumak uğruna verilen bu şanlı mücadeleyi unutmak mümkün değildir. Bağımsızlığımızın ve özgürlüğümüzün simgesi, şehitlerimizin ve gazilerimizin emaneti olan güzel yurdumuzu ve cumhuriyetimizi aynı ruh ve anlayışla korumak en öncelikli temel görev ve sorumluluğumuz, bu onurlu mücadeleyi nesilden nesile aktarmak ve yaşatmak bizim en büyük görevimizdir.
 
Bu duygu ve düşüncelerle 18 Mart Şehitleri Anma Günü'müzün Yıl Dönümünde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ebediyete intikal eden kahramanlarımızı, birlik ve beraberliğimizi bozmaya çalışanlar'a karşı verilen mücadelede şehit olan, tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyorum.

Yorum Yap

Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...