KOSGEB Girişimcilik Daire Başkanı C.Arda Taşkıran’dan Bartın TSO’ya ziyaret

HABERLER

KOSGEB Girişimcilik Daire Başkanı C.Arda Taşkıran’dan Bartın TSO’ya ziyaret

Görüntülenme: 196 Eklenme Tarihi: 03-12-2021

KOSGEB Girişimcilik Daire Başkanı C.Arda Taşkıran’dan Bartın TSO’ya ziyaret

KOSGEB Girişimcilik Daire Başkanı C.Arda Taşkıran Bartın programı kapsamında Bartın Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyarette bulundu.
TSO’ya gerçekleşen ziyarette Taşkıran’a KOSGEB Bartın Müdürü Gökhan Akdağoğlu, KOSGEB Bartın Müdürlüğü Kobi Uzmanları Arif Gök, Ali Emre Çullu ile Burçin Eminoğlu eşlik etti.
KOSGEB heyetini Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, Meclis Başkanı Adem Akpürçek, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Fatih Mehmet Kanbur, OSB Müdürü Oğuzhan Kasapoğlu ile Oda Genel Sekreteri Ahmet İncekara karşıladı.
Sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette KOSGEB destekleri ve girişimciliğin desteklenmesi konusunda fikir alış verişinde bulunuldu.
Türkiye’nin ekonomik büyümesinde girişimciliğin önemine vurgu yapan Bartın TSO Başkanı Halil Balık, “Türkiye’deki nitelikli girişimci sayısının artması için geleceğin iş insanlarını oluşturacak gençlerin ekonomi ve iş dünyasına katılmasına öncülük etmeliyiz dedi. Başkan Balık; Girişimci bir toplumun oluşması için, girişimcilik kavramının topluma küçük yaşlardan itibaren öğretilmesi, anlatılması, ilerleyen yıllarda yeni girişimcilerin çıkması için önemli bir donedir. Genç beyinlerin ekonomiye katkı sağlamadaki potansiyeli bu bağlamda yadsınamaz konumdadır. Girişimciliğin gelişmesi, sosyo-ekonomik kalkınma ile bağdaştırılabileceği için bölgesel kalkınmada girişimciliğin önemi oldukça büyüktür. ‘’dedi.
Ticaret ve Sanayi odası Başkanı Halil Balık ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, KOSGEB Girişimcilik Daire Başkanı C.Arda Taşkıran ve KOSGEB Müdürü Gökhan Akdağoğlu’na teşekkür etti.
 

Yorum Yap

Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...