TSO’DAN “HEP BİRLİKTE EL ELE GELECEĞİNİZ GÜVENDE” PROJESİNE DESTEK

HABERLER

TSO’DAN “HEP BİRLİKTE EL ELE GELECEĞİNİZ GÜVENDE” PROJESİNE DESTEK

Görüntülenme: 367 Eklenme Tarihi: 10-08-2021

TSO’DAN “HEP BİRLİKTE EL ELE GELECEĞİNİZ GÜVENDE” PROJESİNE DESTEK

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası desteleriyle Bartın İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından hazırlanan “Hep Birlikte El Ele Geleceğiniz Güvende” projesi hayata geçirildi.

Bartın Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünce hazırlanan “Hep Birlikte El Ele Geleceğiniz Güvende” projesi ile vatandaşlarla daha iyi ilişki kurmak, suçtan mağdur olma korkusunu azaltmak, suç oranlarını azaltmak, ekonomik yönden geçim sıkıntısı yaşayan, sosyal imkanları bulunmayan, devletin sunduğu sosyal imkanlardan yeterince faydalanamayan vatandaşların; sosyal, kültürel ve eğitim hayatlarında destek sağlamak, çocukların ve gençlerin suça sürüklenmelerinin önüne geçmek amacıyla hazırlanan projeye Bartın Ticaret ve Sanayi Odası paydaş kurum olarak destek sunuyor.

Projenin “Trafik kurallarını boyayarak öğreniyorum” faaliyeti kapsamında Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı tarafından hazırlanan 1 adet stand, 1 adet Bartın İl Emniyet Müdürlüğü pankartı, flama ve şubelere ait logolar la birlikte kreş ve anaokulu öğrencileri için hazırlanan bin adet trafik boyama kitabı proje sahibi Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi.

Bartın TSO Başkanı Halil Balık projeye ilişkin değerlendirmesinde, “Bartın Ticaret ve Sanayi Odası olarak ilimizdeki sanayinin gelişmesi, üyelerimizin sorun ve taleplerinin belirlenip çözüm odaklı projeler geliştirilmesi gibi konuların dışında sosyal sorumluluk içeren projelere de dahil oluyor. Bu kapsamda Bartın Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünce hazırlanan “Hep Birlikte El Ele Geleceğiniz Güvende” projesinin paydaş kurumlarından birisi olduk. Odamız tarafından hazırlanan ve tedarik edilen malzemelerle birlikte anaokulu öğrencilerine yönelik bin adet boyama kitabını da teslim ettik. Bu tür projelerle toplumsal bilincin artırılması, farkındalık oluşturulması amaçlanıyor. Biz de Bartın Ticaret ve Sanayi Odası’nı temsilen oda yönetimi olarak bu tür projelerin her zaman destekçisi olmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Yorum Yap

Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...