TSO Başkanı Halil BALIK'ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

HABERLER

TSO Başkanı Halil BALIK'ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Görüntülenme: 253 Eklenme Tarihi: 28-08-2021

TSO Başkanı Halil Balık 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı. Mesajında, 30 Ağustos zaferi Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün, Ulusumuzun ve geçmişi parlak zaferlerle dolu Ordumuzun el ele vererek yazdığı destandır. 

Bu Zafer, Atatürk'ün çevresinde kenetlenen milletimizin ve kahraman askerlerimizin milli birlik ve beraberlik ruhu içerisinde sürdürdüğü özgürlük mücadelesidir. Türk milletinin hedeflerine ulaşma konusundaki azim ve kararlılığını, şartlar ne kadar güç olursa olsun zorlukların üstesinden gelme kabiliyetinin en güzel örneklerinden biridir.

Bu güzel topraklar üzerinde özgür ve bağımsız yaşamamızı sağlayan, Vatanımızın birliği ve Milletimizin bağımsızlığı uğruna verilen mücadelenin kazanıldığı bu anlamlı zaferin 99. yıl dönümünde Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bizlere armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan, ülkemiz ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi, gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, 30 Ağustos Zafer Bayramımızı en içten duygularımla kutluyorum''dedi.

Yorum Yap

Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...