TSO MECLİS BAŞKANI ADEM AKPÜRÇEK BARTIN STANTLARINI GEZDİ

HABERLER

TSO MECLİS BAŞKANI ADEM AKPÜRÇEK BARTIN STANTLARINI GEZDİ

Görüntülenme: 166 Eklenme Tarihi: 25-10-2021

TSO MECLİS BAŞKANI ADEM AKPÜRÇEK BARTIN STANTLARINI GEZDİ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen ve 21 Ekim tarihinde başlayan Karadeniz Tanıtım Günleri programı geniş katılımlarla devam ediyor. Türkiye’nin dört bir yanından ziyaretçi ağırlayan Karadeniz Tanıtım Günleri programında Bartın stantları da büyük ilgi görüyor.

Bartın TSO Meclis Başkanı Adem Akpürçek’de Maltepe Sahilinde düzenlen programa katılarak Bartın stantlarını ziyaret etti. Başkan Akpürçek S.S. Ulus Doğa Kenti Kadın Kooperatifi tarafından açılan stantta Bartın Dernekler Federasyonu (BARFED) Başkanı Mehmet Yılmaz ve Bartınlı işadamları ile sohbet ederek program hakkında bilgiler aldı.

İstanbul’da yaşayan Bartınlı sayısının azımsanamayacak ölçüde olduğunu ifade eden Başkan Akpürçek, “İstanbul’da yaşayan Bartınlı hemşehrilerimizin sayısı oldukça fazla. Hemşehrilerimizin bu bölgede sayıca olduğu gibi iş kollarında da etkin olmaları mutluluk verici. Birçok hemşehrimiz kurdukları işyerleri ve işletmelerle ülke ekonomimize ciddi katkılar sunuyorlar. İstihdam alanları yaratıyorlar. Ayrıca 21 Ekim tarihinde başlayıp 24 Ekim tarihine kadar sürecek olan Karadeniz Tanıtım Günleri programı çok büyük ilgi görüyor. Bartınlı hemşehrilerimizin bu noktada da ilimizin tanıtımına katkı sunuyor olmalarından gurur duyduk.” Dedi.

Yorum Yap

Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...