Üniversite Öğrencilerinden TSO’ya Ziyaret

HABERLER

Üniversite Öğrencilerinden TSO’ya Ziyaret

Görüntülenme: 206 Eklenme Tarihi: 25-11-2021

Üniversite Öğrencilerinden TSO’ya Ziyaret

Bartın Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü öğrencileri Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık’a ziyarette bulundu.
Gerçekleşen ziyarette makine mühendisliği öğrencileri, geliştirdikleri proje çalışmaları hakkında Başkan Halil Balık’a bilgi verdi.
Amacımız, öğrencilerimizi bilimsel düşünmeye ve araştırma yapmaya yönlendirmek olmalı diyen TSO Başkanı Halil Balık, oda olarak gerek Bartın Üniversitesi’nin gerekse üniversitede eğitim alan öğrencilerin başarısı için yapılan tüm çalışmalarda imkanlar çerçevesinde yer aldıklarını ve katkı sağladıklarını söyledi.
Başkan Halil Balık, gençlerin Bartın’a ve ülkeye katma değer sağlamak için yaptığı tüm çalışmalarda yanlarında yer almak, öğrencilerin olması gereken ideallere sahip olduğunu görmek kendileri için en büyük ödül olduğunu belirtti.
Öğrencilerin kendi alanlarında proje üretmelerinin ve hayata geçirme noktasında da gayretli olduklarının altını çizen TSO Başkanı, gençlerdeki azim ve kararlılığın umut ve güven verdiğini sözlerine ekleyerek, ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
 

Yorum Yap

Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...